Limited Time Sale$118.82 cheaper than the new price!!
| Management number | 35152843 | Release Date | 2026/01/08 | List Price | $178.24 | Model Number | 35152843 | ||
| Category | |||||||||
Hierbij bied ik mijn prachtige vintage Dior tas te koop aan. Staat: pre-loved, gedragen maar nog goed om iemand anders er blij mee te maken. Het leer is heel zacht en in goede staat. De binnenkant van de tas is een klein beetje beschadigd (zie foto's), maar dit is tijdens het dragen uiteraard niet zichtbaar. Heel leuk om cross-body te dragen of over de schouder. De band heb ik laten vernieuwen. De originele band zit er ook nog bij. Inclusief extra Dior hanger die ik erbij heb gekocht (ik weet niet of deze origineel is). Vanwege mogelijke oplichtingspraktijken accepteer ik geen retouren en verkoop ik de tas alleen met vinted verificatie.
| Brand | DiorBrand menu |
| Condition | Good |
| Material | Leather |
| Color | Black |
| Category | Women > Bags > Bucket bags |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form